ELTE TÓK HÖK » 2018-03-26

fejléc

KÜLDÖTTGYŰLÉSI VÁLASZTÁS MÓDOSÍTÁSA

Tisztelt Hallgatók!

Miután az egyik választóterületen nem teljesült a minimális jelölteknek a számát elérni, ezért a TÓK Hallgatói Önkormányzat Ellenőrző Bizottsága meghosszabbítja a választásokat az alábbiak szerint:

A jelölés helye és ideje:

• Felhívás KGY jelöltállításra 2018. március 05-től március 12-ig.
  • A jelölőidőszak időpontja: 2018. március 13-tól április 8-ig.

Az ajánlások (aláírások) gyűjtése az EB által kiadott jelölőlapokon lehetséges. Ami a jelölőidőszak alatt, nyitvatartási időben a TÓK HÖK irodában vehető át.

• A jelölés az ELTE TÓK HÖK Ellenőrző Bizottság (EB) által hitelesített jelölőlappal, írásban történik, a szükséges aláírások összegyűjtésével.
  • A jelölés tartalmazza: a jelölt nevét, szakját, NEPTUN-kódját és a jelölés idejét.
  • A jelölőlapot a jelöltnek és ajánlóinak saját kezűleg kell aláírnia.
  • A jelöltek választhatóságának ellenőrzése a Tanulmányi Osztály által kiadott névjegyzék alapján történik.
  • A kitöltött jelölőlapokat a jelöltállítási időszakban munkanapokon az ELTE TÓK HÖK irodájában nyitvatartási időben az EB tagjai veszik át.
  • Az érvényesen leadott jelöltek listáját az EB 2018. április 09-én hirdeti ki. (faliújság és honlap)

A választások helye, időpontja és módja:

• A választási időszak időpontja: 2017. április 10-től április 20-ig.
  • A választások lebonyolítása az ELTE TÓK HÖK Alapszabálya alapján történik.
  • A választás elektronikus úton, titkos szavazással történik.
  • A hallgatók választásra való jogosultsága a Tanulmányi Osztály által kiadott névjegyzék alapján történik, a választásra jogosult hallgatók e-mail értesítést kapnak.
  • április 23-án kerül sor a szavazatszámlálásra.
  • április 23-án az EB kihirdeti a Küldöttgyűlési tagok névsorát.

Budapest, 2018. március 26.

Tóth Márton

Ellenőrző Bizottsági elnök