TUDOMÁNYOS EREDMÉNYEK ALAPJÁN ADHATÓ ÖSZTÖNDÍJ

A pályázat célja, feltételei:

A pályázat célja elsősorban az Országos Tudományos Diákköri Konferencián eredményeket elérő hallgatók tudományos tevékenységének elismerése, eredményeik publicitásának biztosítása. A kétévente megrendezésre kerülő OTDK struktúrájának megfelelően a pontrendszer az OTDK évében összesen 100 pontos, míg a páratlan években 50 pontos. Az ELTE minden graduális képzésben résztvevő hallgatója nyújthat be pályázatot. A kari keretből egyszer már támogatott tevékenység nem támogatható újra (kivételt képez a köztársasági ösztöndíj pályázat, az ennek keretében elszámolt eredmények itt is figyelembe vehetőek). A pályázóknak a leadáskor mellékelniük kell egy igazolást arról, hogy a pályázatban szereplő tevékenységük más egyetemi/kari keretből nem került finanszírozásra. Ezt az adott karnak, illetve kari Hallgatói Önkormányzat elnökének hitelesítenie kell. A pályázaton maximum két évre visszamenő eredmények kerülhetnek figyelembe vételre.

A teljes pályázati kiírás IDE kattintva olvasható.

(http://ehok.elte.hu/tudomanyos-eredmenyek-alapjan-adhato-osztondij)

A pályázati űrlapot a Neptun Elektronikus Tanulmányi Rendszer Ügyintézés/Kérvények/EHÖK – Tudományos eredmények alapján adható ösztöndíj menüpontban találjátok.